Epoproff põrandad

Tehtud tööd

Epoproff OÜ on alates aastast 2009 tegutsev ettevõte, mille peamisteks tegevusaladeks on epopõrandate müük, paigaldus ja renoveerimine. Omame oma töös kogemust juba 20 aasta jagu. Epopõrandate valmistamisel kasutame ainult kvaliteetseid epovaike ja seda tuntud tootjate poolt nagu Tikkurila, Conica, Remmers, Caparol, Epokate. Tänu sellele on meie paigaldatud epopõrandad eriti vastupidavad ning taluvad suuri koormusi. Samal ajal ei anna me järgi ei dekoratiivsuses ega selles, et põrandad oleksid kergesti hooldatavad. Kui otsite firmat, mis suudaks teostada ka kõige keerukama epopõranda paigalduse, mis vastaks kõrgeimatele kvaliteedinõuetele, olete õiges kohas!

Epopõrandad

Epopõrandad on monoliitsed, hästi hooldatavad, värviküllased, vastupidavad, praktilised, eksklusiivsed ning vastavad kõikidele Euroopa Liidu nõuetele ja ettekirjutustele. Just tänu nendele omadustele on epopõrandad väga laialt kasutust leidnud nii tööstus-, teenindus- kui ka tootmisruumides, kuid aina rohkem leiab epopõrandaid ka eramutest.

Kui otsite firmat, mis suudaks teostada ka kõige keerukama epopõranda paigalduse, mis vastaks kõrgeimatele kvaliteedinõuetele, olete õiges kohas!

Dekoratiivsed epopõrandad

Dekoratiivseid epopõrandaid on saadaval eri värvides ja mustriga. Samuti on võimalik põrand täielikult personaliseerida kasutades selleks teie poolt valitud pilti või mustrit.

Avalikes ruumides nagu restoranid, kohvikud, ostukeskused ja äripinnad annab disainitud põrand juurde unikaalsust ning loob erilise atmosfääri. Disainpõrand toob värskust ka klassituppa või ettevõtete fuajeedesse ja nõupidamisruumidesse, samuti sobivad nad eramusse ning teenindusruumide põrandatele.

Epovärv ja epolakk

Isetasanduv epomass

Isetasanduv polüuretaanmass

Epoliiva hõõrdemass

Epoliiva puistemass

Terakivipõrandad

Antistaatiline isetasanduv epomass

Kemikaalikindlusega mass

Õlitatud betoon

Mixpõrandad

Piltpõrandad

Vabakäeline muster

Lahustiga tehtud muster

Kunstilised põrandad

Šabloonmustriga epopõrandad

Helvestega epopõrandad