Epoproff põrandad

Dekoratiivsed epopõrandad

Ainulaadse disainpõrandaga on võimalik anda ruumile täiesti uus identiteet. Dekoratiivseid epopõrandaid on saadaval eri värvides ja mustriga. Samuti on võimalik põrand täielikult personaliseerida kasutades selleks teie poolt valitud pilti või mustrit.

Avalikes ruumides nagu restoranid, kohvikud, ostukeskused ja äripinnad annab disainitud põrand juurde unikaalsust ning loob erilise atmosfääri. Disainpõrand toob värskust ka klassituppa või ettevõtete fuajeedesse ja nõupidamisruumidesse, samuti sobivad nad eramusse ning teenindusruumide põrandatele.

Õlitatud betoon

Õlitatud betoon annab ruumile meeldivalt rohmaka ning tahumatu ilme – just nii nagu tänapäeval moes on. Sellise tehnoloogia abil võib rõhutada põranda ainukordseid kriimustusi, pragusid ja poore ning saada kerge vaevaga kunstiliselt ebatasaseks värvitud pind. Õlitatud betoonpõrand sobib suurepäraselt näiteks näitusesaali või loft-tüüpi ruumidesse. Soovitud tulemus saadakse tooni ja toodete segamissuhet varieerides.

Mixpõrandad

Mixpõrand annab põrandapinnale sügavust ja struktuuri. Mixpõranda loomiseks valatakse põrandale erinevat tooni epovaike ning ajatakse need loigud liimikammiga laiali, et värvid osaliseks seguneksid. Mida julgemalt värve ühendada, seda tugevama mustriga pind sünnib. Kui kasutada erinevaid toone ning segunemist vähem, saab tekitada rahulikuma põranda. Tugevate värvidega mereline põrand võiks sobida näiteks spa fuajeesse, teistsugust värvikombinatsiooni kasutades aga kasvõi ööklubisse, poodi, duširuumi või kontorisse.

Piltpõrandad

Oleme välja töötanud ainulaadse põrandakatte lahenduse, mis võimaldab kliendil saada oma põrandale just selle pildi, mida ta soovib. Selleks palume saata meile vajaliku pildi ning meie hoolitseme selle eest, et see kliendi põrandal ideaalne välja näeks. Milline pilt sobib? See võib olla mis iganes teile meeldib, alates loodusvaadetest kuni inimeste ning hooneteni välja. Kui soovid, et sinu põrand näeks välja nagu New Yorgi siluett või Amazonase vihmamets, siis meilt saad täpselt vajaliku väljanägemisega põranda. Piltpõrandad sobiva kõikjale kus soovitakse eksklusiivset ja ainulaadset põrandat.

Vabakäeline muster

Vabakäelise mustriga tehtud põrand on kavandaja ja teostaja ühine kunstiteos, kus on näha mõlema käekirja. Kõige efektsem lõpptulemus sünnib suurte lihtsate mustritega, mille kuju ja suurus põrandapinna suhtes on eelnevalt hästi paika pandud. Vabakäelise mustri abil saab näiteks jagada suuri avatud ruume erinevateks osadeks, pöörata tähelepanu ruumi teatud osadele ja märkida ostukeskuse või haigla marsruute. Värvitoonidega luuakse suurepäraseid kontraste ja vahelduseks rahulikumaid tervikuid. Joone laiust saab reguleerida eriliste kastekannude abil. See töö nõuab suurt hoolikust, kuid kiidab pärast kindlasti tegijat.

Lahustiga tehtud muster

Efektne, kivipinda meenutav põrandamuster sünnib lahusti abil. Lahustit pritsitakse pritsimispudeli või aiapritsiga ning kui piiskade suurust sättida, on võimalik muuta põrandale tekkiva mustri suurust. Lahusti abil tehtud mustriga põrand “paitab” silma ka siis, kui tegemist on suure pinnaga. Muster moodustab rahuliku terviku, mis kaunistab nii suuri avalikke ruume kui ka väikeseid kohvikuid.

Kunstilised epopõrandad

Šabloonmustriga epopõrandad

Selline põrand sobib hästi näiteks ettevõttes, mis soovib esile tuua oma firma logo ning seda, miks ka mitte, oma ilusal põrandal. Lisaks saab šabloonide abiga moodustada erinevaid rohkem ja vähem abstraktseid mustreid, mis kindlasti loovad teie äripinnale või eramusse uue hingamise.

Helvestega epopõrandad

Helvestega kaetud epopõrand sobib ideaalselt ruumi, kus põrand peab olema kergelt kare ja samas hästi puhastatav. Värvihelbeid on saadaval mitmetes erinevates toonides, mida kokku segades on võimalik saada ainulaadseid ja erinevatele maitsele sobivaid lahendusi. Kui tunned, et sinu kontorisse, koju või teeninduspinnale on vaja rohkem glitterit, siis see lahendus on sinule.

Värvikaardid